KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12826393
nr 1282 6393
Stefano Beccari
(f. 1944), Sverige
Etsning, Osignerad. Motivet: 26x18cm
Stefano Beccari, svensk målare, grafiker och skulptör född i Italien 1944.
måndag 21 oktober 2019
kl 18:45:33
Stefano Beccari
Läs mer om Stefano Beccari